O Flex-e-card

Flex-e-card.com to wygodny i prosty w obsłudze sposób zakupu kart podarunkowych przez internet. Administratorem portalu jest Flex-e-card, lider na rynku kart podarunkowych dla centrów handlowych..

Flex-e-card rozwinęło działalność kart podarunkowych dla centrów handlowych w Europie, poprzez wdrożenie pierwszego programu w centrum handlowym Bullring w Birmingham (Wielka Brytania). Obecnie program działa w ponad 60 centrach w Wielkiej Brytanii. W Polsce, Flex-e-card funkcjonuje od roku 2007. Obecnie współpracujemy z największymi polskimi centrami handlowymi.  

Flex-e-card dostarcza zintegrowane rozwiązania zarządzania programem kart podarunkowych i procesowania transakcji na kartach. Firma współpracuje z MasterCard, Visa i wybranymi partnerami bankowymi. Platforma technologiczna firmy, chroniona prawami patentowymi,  jest w całości własnością jej dyrektorów i pracowników.  Skontaktuj sie z nami w celu uzyskania bliższych szczegółów.

Flex-e-card Ltd. is registered in England and Wales. 
Numer zarejestrowania 11321821 
Numer identyfikacji podatnika 322241844

Dowiedz się więcej o Flex-e-card z Telegraph.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.